Анонси

   Назад

   Україна та США поглиблюють співпрацю у торговельно-економічній сфері

   20 квітня відбулась онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки із заступником Помічника Міністра торгівлі США з питань Європи та Євразії Девідом Де Фалько.

   У ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань українсько-американських відносин у торговельно-економічній сфері, серед яких: можливості лібералізації ставок ввізного мита на сталь та алюміній для українських виробників на американському ринку, посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні у сфері використання ліцензійного програмного забезпечення, законодавчі ініціативи стосовно впровадження вимог відносно локалізації у сфері державних закупівель, підготовка проекту двосторонньої Угоди про торговельні преференції тощо.

   У цьому контексті Тарас Качка підкреслив відкритість української сторони до діалогу з усіх аспектів проблематики двосторонніх торговельних відносин. Також були розглянуті перспективи співпраці у сфері відновлюваної енергетики та сільського господарства.

   Наприкінці зустрічі, сторони наголосили на важливості проведення чергового Десятого засідання Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій вже найближчим часом.

   Джерело: https://me.gov.ua

   Назад

    
    

   06 Травня 2021 11:12
   30 Грудня 2020 08:10