Анонси

   Назад

   Нова кредитна програма від МБРР: експортоорієнтований малий та середній бізнес зможе отримувати пільгове кредитування

   19 квітня Кабмін прийняв постанову про «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проєкту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проєкту доступу до довготермінового фінансування».

   Проєктом «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проєкту доступу до довготермінового фінансування» передбачено залучення кредиту від МБРР в розмірі 100 млн дол. США для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування. Завдяки чому відбуватиметься нарощення  експортного потенціалу, для стимулювання росту ВВП України в умовах  падіння економічної активності у світі, спричиненого пандемією коронавірусу.

   З огляду на підвищення попиту з боку потенційних фінансових установ-учасників в умовах кризи спричиненої COVID-19, Проєкт буде своєчасним, очікуваним і матиме позитивний вплив на розвиток експортоорієнтованих малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектору, сприятиме збереженню існуючих та створенню нових робочих місць, особливо в контексті подолання наслідків кризи.

   Одночасно, на сьогоднішньому засіданні Уряд підтримав розпорядження Президента України про утворення української делегації для участі у переговорах з МБРР та уповноваження голови правління акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» на підписання Гарантійної угоди між Україною та МБРР.

   Джерело: http://www.visnuk.com.ua

   Назад

    
    

   06 Травня 2021 11:12
   30 Грудня 2020 08:10