Анонси

   Назад

   Олексій Чернишов: Реформа децентралізації влади має бути закріплена змінами до Конституції

   Результати та подальші плани реформи децентралізації Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов обговорив зі Спеціальним посланником Уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань реформи децентралізації в Україні Ґеорґом Мільбрадтом. 

   «Ми високо цінуємо підтримку Німеччини та її участь у реформі децентралізації в Україні. Сьогодні ми обговорили фундаментальні речі, що сприятимуть подальшому ефективному впровадженню децентралізації. Наразі ми очікуємо прийняття двох законів та змін до Конституції. Я щиро вдячний шановному Ґеорґу Мільбрадту за пропозиції щодо пришвидшення реформи в Україні», — зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. 

   Спеціальний посланник Уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань реформи децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт зауважив, що реформа децентралізації в Україні є успішною й «головне — не зупинятися». 

   «Зміни до Конституції є наріжним каменем реформи децентралізації. Я дуже сподіваюсь, що вони будуть прийняті найближчим часом і реформа продовжить свою активну реалізацію», — зазначив Ґеорґ Мільбрадт.

   Окрему увагу під час зустрічі було приділено обговоренню положень проєкту закону «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема, питанню правосуб’єктності органів місцевого самоврядування та нагляду за рішенням органів місцевого самоврядування.

   Нагадаємо, під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов наголосив, що реформа децентралізації має бути завершена у найкоротші строки.

   Джерело: Децентралізація

   Назад

    
    

   31 Травня 2021 14:10
   24 Травня 2021 16:14
   06 Травня 2021 11:12