Анонси

   Назад

   Представники Департаменту ознайомилися з роботою одного з деревообробних підприємств області

   У п'ятницю, 4 червня, директорка Департаменту розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації Олександра Хомик відвідала ТОВ «Деревообробний комбінат «Сіхе Україна» з метою ознайомлення з роботою підприємства.

   Підприємство, яке повністю засновано на іноземних інвестиціях, відкрило у Чернігові, на незадіяних виробничих площах ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл», виробництво паркетної дошки. Основними напрямками реалізації продукції є країни Європи, Америка та Канада. На даний час на підприємстві працює близько 100 осіб, до кінця поточного року планується збільшити кількість працюючих до 200 осіб.

   SHANGHAI SIHE WOOD CO., LTD є провідним китайським виробником однополосних трьошарових та багатошарових підлог із інженерної деревини та твердого бамбука. Якість продукції, її відповідність європейським нормам і міжнародним стандартам дозволили компанії стати значним гравцем у виробництві та продажі паркетної дошки по всьому світу.

   Завдяки якісній сировині, сучасному обладнанню, передовим технологіям виробництва і безперервного контролю якості компанія має на європейському ринку репутацію надійного партнера, виробника високоякісного продукту.

   Відкриття заводу в Україні - UKRAINE SIHE WOOD CO., LTD LLC - це стратегічно важливий і значущий проєкт для компанії, реалізація якого сприяє не тільки підвищенню ефективності бізнесу, а й відкриває нові можливості в завоюванні нових ринків збуту.

   За матеріалами відділу промислового розвитку

   Назад

    
    

   31 Травня 2021 14:10
   24 Травня 2021 16:14
   06 Травня 2021 11:12