Анонси  Назад

  Міська лікарня Чернігова № 2 готується до холодів: відновлення триває активними темпами

  Чернігівська міська лікарня № 2 була однією із ключових у наданні медичної допомоги пораненим під час активних бойових дій на території області. Тоді невідкладна медична допомога надана понад тисячі пацієнтам. Більш ніж 300 поранених було прооперовано.

  Нині ж тут тривають відновлювальні роботи, зокрема й коштом державного бюджету.

  «Чернігівська міська лікарня № 2 частково відновлюється за кошти з державного резервного фонду. Загальна кошторисна вартість складає понад 11 мільйонів гривень, що спрямовані на заміну та ремонт віконних блоків і дверей вхідної групи. Роботи вже на завершальному етапі», — зазначив начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.

  Наразі підрядник замінив усі передбачені договором віконні та дверні блоки. Залишилися лише супровідні роботи.

  «Працювати на об’єкті ми почали 8 серпня. Усі роботи плануємо закінчити до кінця вересня. Загалом тут встановили 387 віконних та 7 дверних блоків», — розповів представник підрядної організації Дмитро Рахаєв.

  Частина робіт у медзакладі проводиться за сприяння Міжнародного медичного корпусу. За словами генерального директора міської лікарні № 2 Владислава Кухаря, згадана некомерційна гуманітарна організація фінансує заміну вікон, скляних переходів у приміщеннях, проведення внутрішніх і зовнішніх робіт у зруйнованому під час мінометного обстрілу травматологічному пункті.

  Щодо готовності до опалювального періоду, Владислав Кухар запевнив, що в лікарні проведені всі необхідні випробування: опалення приміщень тут можуть розпочати в будь-який момент.

  Джерело: https://cg.gov.ua

  Назад

   
   

  27 Квітня 2022 11:16
  22 Лютого 2022 11:10
  05 Січня 2022 11:12