Анонси  Назад

  В’ячеслав Чаус: Аби був результат, треба працювати з кожним підприємством в індивідуальному порядку

  Нарада в форматі ОВА - підприємці - оператор енергетичного ринку/ податкова сьогодні відбулася вдруге. Говорили про особливості фіксації збитків, оподаткування взаємодії з Благодійними фондами.

  Звісно, найбільше питань - щодо постачання електроенергії. І левова часка у вирішені цього - конструктивний діалог.

  «Аби був результат оператору треба працювати з кожним підприємством в індивідуальному порядку. Так, це не просто, але це необхідно, аби втримати і без того зранену економіку. До того ж, це вигідно і оператору, і підприємствам», - наголосив В’ячеслав Чаус.

  Серед пропозицій підприємств: перехід на нічний режим роботи, зменшення потужностей, або почерговий графік роботи бізнесу, що потребує великих енергозатрат.

  Нагальним є і питання актуалізації переліку реально працюючих підприємств та об’єктів критичної інфраструктури. Це необхідно для того, аби за можливості перепідключити інших споживачів, які насправді цього потребують.

  Мова також йшла про імпортовану з ЄС електроенергію.

  «Поки цей процес повністю не врегульовано. Однак, все запрацює швидше, якщо готуватися завчасно. На місцях в тому числі», - зауважив начальник ОВА.

  Подальший діалог, для досягнення максимального результату, буде продовжено зокрема через контактних осіб в усіх зазначених структурах.

  Джерело: https://cg.gov.ua

  Назад

   
   

  17 Січня 2023 10:21
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  22 Лютого 2022 11:10
  05 Січня 2022 11:12