Анонси  Назад

  Диджиталізація українських громад: лідери цифрової трансформації обговорили можливості та перспективи

  Стартувала програма «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0», розроблена міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою». Лідери цифрової трансформації обговорювали роль диджиталізації у відбудові та відновленні громад.


  15 березня експерти з питань диджиталізації зібралися для обговорення ролі інформаційних технологій у сталому розвитку українських громад на зустрічі, присвяченій старту програми «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0». Захід транслювався на Фейсбук-сторінці Програми.

  Беззаперечний успіх інформаційних технологій у питаннях стійкості України визначив важливість для українських громад йти шляхом цифровізації. Заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан відзначила великий прогрес національного цифрового руху:

  «Ми будуємо найбільш зручну цифрову державу у світі без бюрократії та корупції, відкриту абсолютно для кожного. Важливим напрямом для нас залишається регіональна цифрова трансформація. CDTO (Chief digital transformation officer), які працюють на рівні міністерств, обласних виконавчих адміністрацій, міст та громад — це люди, які рухають цифрову трансформацію вперед. Наша велика мета — зробити так, щоб такі люди з’явились у кожній області, тому навчання цифрових лідерів є величезним пріоритетом для нас».

  Джерело:

  Назад

   
   

  17 Січня 2023 10:21
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  22 Лютого 2022 11:10
  05 Січня 2022 11:12