Анонси  Назад

  Розпочато відбір проектів відновлення за фінансування Європейського інвестиційного банку

  Європейський інвестиційний банк спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України оголосив старт відбору проектів відбудови, реконструкції та капітального ремонту шкіл, дитсадків, адміністративних центрів і об’єктів ЖКГ, а також на забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб.

  Проекти будуть реалізовані за рахунок фінансових угод між Україною та Європейським інвестиційним банком:

  - Програми з відновлення України. В ній можуть взяти участь органи місцевого самоврядування.

  - Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Подавати проекти можуть комунальні підприємства та муніципалітети.

  Проекти будуть реалізовані в регіонах, постраждалих внаслідок збройної агресії рф та тих, що зазнали навантаження на соціальну інфраструктуру через значну кількість внутрішньо-переміщених осіб.

  Термін реалізації проектів – від 1 до 3 років в залежності від програми. Кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету.

  Проекти для участі у програмі з відновлення України можна надсилати до 25 червня 2023 р., у надзвичайній кредитній програмі - до 2 червня 2023р. Разом із супровідним листом їх можна відправляти через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності - на електронну адресу Мініфраструктури: [email protected]).

  З умовами участі в проектах можна ознайомитися за наступними посиланнями: /news/34331.html ; /news/34332.html

  Джерело: https://mtu.gov.ua

   

   

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12