Анонси  Назад

  Представники Чернігівщини на форумі «InterUAction. Позитивний сценарій відновлення і розвитку України»

  Міжнародний форум «InterUAction. Позитивний сценарій відновлення і розвитку України», який днями пройшов в Києві, зібрав майже 100 експертів різних напрямів, лідерів громадської думки, представників і представниць влади та громадськості України, Франції, Ізраїлю та Великобританії.

  Захід організовано ГО «Ліга ділових і професійних жінок України» у партнерстві з громадською організацією «Клуб ділових жінок Мелітополь».

  Серед присутніх - перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та представники профільник управлінь.

  Об’єднала учасників заходу спільна мета - створення стратегії післявоєнного відновлення країни, формування експертної команди для розробки та втілення концепції даного проєкту та організація проактивної коаліції лідерів змін.

  «Ми хочемо створити не номінальну, а дієву стратегію відновлення регіонів і громад, а відтак, усієї України. Цінність форуму - в його практичній площині. Якщо зазвичай рух іде з центру до периферії, то ми хочемо зробити його зворотним, і врахувати проблеми, виклики, побажання жителів територіальних грома», — наголосила Юлія Заїка, виконавча директорка ГО «Ліга ділових і професійних жінок України», депутатка Чернігівської обласної ради.

  Вона додала, що вже створено вісім фокус-груп за напрямами відновлення України (від економіки, соціальної політики і безпеки до культури та інформаційної діяльності) і вони напрацьовуватимуть рекомендації, що матимуть практичне, а не теоретичне підґрунтя.

  «Нині триває розробка Стратегії відновлення Чернігівщини, тож ми зацікавлені у досвіді і напрацюваннях, які представили на Форумі українські та іноземні фахівці, — зазначила директорка Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Олександра Хомик. — Практичні рекомендації за підсумками заходу можуть бути інкорпоровані у наш документ і допоможуть створити дієву стратегію відбудови регіону на новій економічній основі».

  За словами керівниці організації «Клуб ділових жінок Мелітополь» Анни Черкашиної, форум - можливість привернути увагу суспільства до наслідків довготривалої окупації регіону.

  «Об'єднавши зусилля з колегами, ми вже зараз готуємося до відновлення України після війни, акцентуючи увагу на унікальності наслідків воєнних дій для кожного регіону».

  Рекомендації міжнародного форуму будуть передані до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України та органів місцевого самоврядування.

  Крім цього, під час заходу відбувся благодійний аукціон, кошти від якого будуть спрямовані на підтримку військовослужбовців 1-ої танкової Сіверської бригади.

  Джерело: https://cg.gov.ua 

  Довідково: Форум проводився в межах швейцарсько-українського проєкту «Зміцнення членських бізнес-об'єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії. Місія Програми розвитку ООН в Україні – підтримка стійкості країни в умовах війни та сприяння інклюзивному, цифровому та сталому відновленню.

  Назад

   
   

  30 Серпня 2023 10:08
  11 Серпня 2023 12:12
  29 Червня 2023 11:23
  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16