Анонси














      Назад

      Холми та Дубове – партнери у межах програми «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

      Меморандум про партнерство підписали Холминська громада з Чернігівщини та Дубівська ТГ Закарпатської області.

      Документ формалізує наміри щодо співпраці у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», який передбачає підтримку відновлення інфраструктури, посилення соціальної згуртованості та розвиток освітніх і культурних проєктів у громадах-форпостах.

      «Сьогодні ми закладаємо основу для довготривалого партнерства. Разом з Холминською громадою працюватимемо над тим, щоб наші мешканці відчули реальні зміни вже найближчим часом», – зазначив селищний голова Дубового Денис Каганець.

      «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» – національний проєкт, створений для об’єднання громад-партнерів (тилових і центральних) з громадами-форпостами, що розташовані на лінії бойового зіткнення або поблизу кордонів.

      «Щиро дякуємо колегам із Дубівської громади за теплий і щирий прийом, відкритість до співпраці та готовність ділитися досвідом. Віримо, що разом зможемо реалізувати багато корисних проєктів задля людей!», – повідомляється на сторінці Холминської громади у фейсбуці.

      Загалом у межах національного проєкту територіальні громади Чернігівської області підписали 49 меморандумів про співробітництво у формі партнерства.

      Джерело: https://cg.gov.ua

      Назад

       
       

      22 Червня 2026 12:15
      29 Травня 2026 16:55
      29 Червня 2023 11:23
      27 Квітня 2022 11:16