Назад Підписано Договір про побратимство між Козелецькою селищною радою та
парафіяльною радою Еш-кам-Рідлі
06 листопада відбулося підписання Договору про побратимство та дружбу між Козелецькою селищною радою (Україна) та парафіяльною радою Еш-кам-Рідлі (Сполучене Королівство Великої Британії).
Мета - зміцнення дружніх зв’язків між громадами, розвиток культурного, освітнього, економічного та соціального партнерства, а також формування довготривалої співпраці на основі спільних цінностей, довіри та взаємної підтримки.
Від Козелецької громади документ підписав селищний голова Валентин Бригинець, від британської сторони - голова парафіяльної ради Шон Фішенден.
Шон Фішенден, голова парафіяльної ради Еш-кам-Рідлі, зазначив:
«Для мене велика честь підписати сьогодні угоду з Козельцем. Парафія Еш-кам-Рідлі з радістю розпочинає нашу дружбу з мешканцями Козельця та підтверджує підтримку і відданість Україні. Ми захоплюємося силою й стійкістю українського народу у цей надзвичайно складний час і сподіваємося, що завдяки нашій співпраці зможемо підтримати наших друзів на шляху відновлення та розбудови».
Свою підтримку висловив і засновник організації Kent With Ukraine Джордан Мід, який наголосив:
«Я надзвичайно радий, що Еш-кам-Рідлі та Козелець уклали угоду про побратимство. Відвідавши цього тижня Козелець, я переконався, що це стане початком успішного партнерства між двома радами. Ми пишаємося тим, що об’єднуємо парафії Кенту з громадами Чернігівщини. Через такі угоди ми демонструємо, що жителі Кенту й надалі стоять у солідарності з українським народом».
Заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації Леся Козачок підкреслила важливість розвитку міжрегіональних зв’язків:
«Співпраця між громадами Чернігівської області та графства Кент має особливе значення для обох регіонів. Це не лише формування нових партнерських відносин, а й налагодження безпосереднього діалогу між людьми, заснованого на довірі, взаємній повазі та спільному прагненні до розвитку.
Таке партнерство відкриває широкі можливості для обміну досвідом, реалізації спільних проєктів у сфері освіти, культури, місцевого самоврядування та сталого розвитку. Воно сприяє формуванню нових ідей і практичних рішень, які допомагають будувати сильні, стійкі та згуртовані громади».
.jpg)
Підписання цього Договору стало ще одним кроком у зміцненні міжнародного партнерства, спрямованого на розвиток місцевих громад, взаємопідтримку та розбудову мирного майбутнього.
Управління міжнародного співробітництва та промислового розвитку
Назад |