Анонси
   Кадрова та освітня підтримка

   Назад

    

   До уваги суб’єктів підприємницької діяльності,

   громадських організацій та об’єднань підприємців!

    

   Программа Fit for Partnership with Germany

    

   Віртуальна Програма “Fit for Partnership with Germany” у 2021 році

   Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма для менеджерів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. Під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) реалізується програма для представників підприємств та організацій з 21 країни з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

   За дорученням BMWi Програму координує Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових. За реалізацію Програми на території України відповідає Міністерство економіки України.

   Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так й для підприємств країн-партнерів. Станом на середину 2020 року у Програмі взяли участь більше ніж 15.000 менеджерів. Всі вони є представниками підприємств з високим зовнішньоекономічним потенціалом.

   На інтерактивних тренінгах з питань практичного управління підприємством учасники розширюють свої знання в сфері менеджменту (міжкультурний менеджмент, стратегічний менеджмент, менеджмент персоналу, інноваційний менеджмент тощо) та готуються до контактів з німецькими підприємствами. Учасники отримують інформацію про специфіку бізнес-культури Німеччини, удосконалюють свої навички управління та ведення переговорів. Відвідуючи німецькі підприємства, менеджери отримують досвід та інформацію з перших вуст, знайомляться з сучасним обладнанням та технологіями, а також можуть налагодити індивідуальні контакти з потенційними партнерами.

   Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

   • налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;
   • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;
   • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
   • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

   Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини фундамент для довгострокового ділового співробітництва. Підприємство, яке направляє свого співробітника для участі у Програмі отримує користь від нових контактів, знань та професійних навичок спеціаліста.

   Структура Програми (базова, буде відновлена після зняття обмежень):

   • Перед початком бізнес-сесії у Німеччині учасники проходять триденний підготовчий семінар у Києві. Вони знайомляться з економікою та бізнесом Німеччини, отримують навички зовнішньоекономічної діяльності, удосконалюють свої знання у сфері міжкультурної комунікації. Важливим етапом є конкретизація проекту співробітництва – в цьому учасникам допомагають представники німецьких освітніх центрів, які беруть участь у семінарі
   • Чотиритижнева програма перебування у Німеччині включає в себе тренінги з менеджменту та групові відвідання підприємств. Крім того, передбачена можливість індивідуальних зустрічей з потенційними діловими партнерами. Ці зустрічі покликані налагодити українсько-німецьке співробітництво та мають на меті сформувати основу для довгострокових партнерських відносин
   • Через 6-12 місяців після повернення на Батьківщину учасники зустрічаються на постпрограмному семінарі Follow-up, де вони обмінюються досвідом, розповідають про зміни на своїх підприємствах та про проекти співробітництва з німецькими партнерами.
   • Випускники отримують можливість створювати мережеві структури (асоціації випускників) та обмінюватися знаннями. Для німецьких підприємств вони є контактними особами та допомагають укріплювати та розширювати економічні відносини України з Німеччиною.

   Фінансування Програми здійснюється за рахунок німецької сторони і включає в себе: оплату житла, харчування (напівпансіон), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості в рамках програми (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки тощо).

   Детальніше про програму — за посиланням — www.ukraine.managerprogramm.de

   Контакти:

   Офіс програми «Fit for Partnership with Germany» в Україні
   01004, Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) №44, оф. 5
   Д-р Степащенко Світлана Михайлівна – керівник програмного офісу

   тел.: +38 044 228 42 54

   Луценко Олена – асистент проекту

   тел.: +38 044 228 42 53

   E-mail: olena.lutsenko@giz.de

   Шевченко Світлана – асистент проекту

   тел.: +38 044 531 30 61

    

   Назад

    
    

   01 Грудня 2021 14:00
   24 Листопада 2021 14:20
   08 Листопада 2021 14:58
   27 Жовтня 2021 12:36
   31 Травня 2021 14:10