Анонси


  Кадрова та освітня підтримка

  Назад

  До уваги суб’єктів підприємницької діяльності,

  громадських організацій та об’єднань підприємців!

   

  Програма “Fit for Partnership with Germany” у 2022 році

   Програма для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) надає можливість керівникам середньої та вищої ланки ознайомитись з ринком Німеччини, встановити ділові контакти та налагодити довгострокове партнерство з німецькими компаніями. 

  Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки, енергетики та захисту клімату (BMWi). За дорученням BMWi Програму координує Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових. За реалізацію Програми на території України відповідає Міністерство економіки України.

  Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так і для підприємств країн-партнерок. Станом на 2021 рік у Програмі взяли участь більше 15.000 менеджерів. Всі вони є представниками підприємств з високим зовнішньоекономічним потенціалом.

  Програма пропонує учасникам можливості для вдосконалення своїх компетенцій щодо активної діяльності на міжнародному рівні та знайомства з потенційними діловими партнерами з Німеччини:

  • Під час інтерактивних тренінгів (а також колегіального консультування, менторінгу, взаємного коучінгу та інших форм взаємодії) учасники  у сфері міжнародного економічного співробітництва, щоб стати добре підготовленими для партнерства з німецькими компаніями.
  • Довгострокове співробітництво вимагає від бізнес-партнерів економічної стабільності. Учасники обмінюються досвідом з представниками німецьких компаній, що дає їм можливість успішно впроваджувати : тобто візити на німецькі підприємства є обов’язковою складовою.
  • Програма підтримує учасників програми у  з німецькими компаніями. Переговори про започаткування бізнесу (B2B) служать для виявлення інтересів співпраці та пропонують різноманітні можливості для спілкування та обміну досвідом з представниками німецьких компаній.

  Таким чином, Програма “Fit for Partnership with Germany” має 2 етапи:

  1.  Онлайн-модуль тривалістю до 6 тижнів (2-3 дні на тиждень по 2-3 години).
  2. «Живий» модуль у Німеччині протягом 2 тижнів: візити на німецькі підприємства, відвідання виставок, хабів, продовження В2В переговорів.

  Фінансування Програми здійснюється за рахунок німецької сторони і включає в себе: оплату житла, харчування (напівпансіон), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості в рамках програми (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки тощо).

  Детальніше про програму - за посиланням - www.ukraine.managerprogramm.de

  Контакти:

  Офіс програми «Fit for Partnership with Germany» в Україні
  01004, Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) №44, оф. 5
  Д-р Степащенко Світлана Михайлівна – керівник програмного офісу

  тел.: +38 044 228 42 54

  Луценко Олена – асистент проекту

  тел.: +38 044 228 42 53   E-mail: olena.lutsenko@giz.de

  Шевченко Світлана – асистент проекту

  тел.: +38 044 531 30 61

   

  Назад

   
   

  27 Квітня 2022 11:16
  22 Лютого 2022 11:10
  05 Січня 2022 11:12