Анонси
   Кадрова та освітня підтримка

   Назад

    

   До уваги суб’єктів підприємницької діяльності,

   громадських організацій та об’єднань підприємців!

    

   Fit for partnership with Germany
   Готуємося до партнерства з Німеччиною

   Нові ринки – нові товари – нові можливості – європейські цінності у веденні бізнесу

   В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина, у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва     GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів  “Fit for partnership with Germany” (“Готуємося до співпраці з Німеччиною”), яку продовжено на період 2018-2019 роки.

   Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіону та сприяє:

   • виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
   • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
   • вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

   Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для них організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

   У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за напрямками:

   • загальна економічна кооперація;
   • економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:
   1. економічна кооперація в аграрному секторі, виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;
   2. економічна кооперація у сфері енергоефективності;
   3. економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;
   4. економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/ індустрії охорони здоров’я.

   Більш детальна інформація про Програму та заходи її реалізації на сайті: ukraine.managerprogramm.de.

   Вважаємо, що участь у Програмі представників підприємництва та використання на практиці такого інструменту для розвитку бізнесу сприятиме збільшенню успішного підприємництва в регіоні.

   Просимо поінформувати зацікавлених осіб підприємницького кола та повідомити про наявних кандидатів Департамент економічного розвитку облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка,7 , к.33), т. (0462) 66-96-09; 67-62-09   e-mail:   gue_prom@ukr.net

   У разі виникнення питань звертайтесь до програмного офісу GIZ в Києві:
   Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ):

   GIZ Office Kiew
   Managerfortbildungsprogramm
   GIZ проектне бюро в Києві:

   01004, Київ, вул. Велика Васильківська, № 44, оф. 5
   T+38 044 228 42 54(53)
   T +38 044 531 30 56
   T+38 044 228 42 54(53)
   Svetlana.Stepashchenko@giz.de

    

   Fit for Partnership with Germany

   Ми відкриваємо для вас двері


   Програма підготовки управлінських кадрів Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини пропонує вашому підприємству цілу низку можливостей успішно представити власну продукцію і зав'язати нові ділові контакти. Ми допоможемо вам зайняти позицію на міжнародному ринку і модернізувати власне підприємство.
    

   Ініційована Федеральним міністерством економіки і технологій (BMWi) Німеччини програма підготовки управлінських кадрів - один з елементів  зовнішньоекономічної політики Німеччини. Під гаслом "Fit for Partnership with Germany" ("Готові для співробітництва") проводиться цілеспрямована підготовка керівників підприємств і організацій зі Східної Європи, Центральної і Південно-Східної Азії для налагодження контактів і взаємовигідного економічного співробітництва з підприємствами Німеччини.
   Програма - один з найбільш значущих зовнішньоекономічних проектів уряду ФРН.
   Цільова аудиторія - керівники вищої і середньої ланки підприємств країн-партнерів.

   Програма успішно реалізується протягом вже 15 років. На сьогоднішній день за цією програмою пройшли підготовку більше 10000 управлінських кадрів з 16 країн. Всі вони - представники підприємств з високим зовнішньоекономічними потенціалом.

   Як правило, група з 20 учасників програми контактує з 60 німецькими підприємствами переважно середнього бізнесу.
   Крім цього, проводяться тренінги з менеджменту та встановленню ділових контактів.

   Для успішної реалізації програми важливим є оптимальний баланс навчальних занять та практичної підготовки на підприємствах.
   • На інтерактивних тренінгах з питань практичного управління учасники розширюють свої знання в області менеджменту. Вони отримують інформацію щодо специфіки бізнес-культури Німеччини, вдосконалюють свої навички управління і ведення переговорів.
   • Відвідуючи німецькі підприємства, учасники програми не лише отримують неоціненний досвід та інформацію з перших вуст, а й знайомляться з сучасним обладнанням і технологіями. Дуже важливу роль при цьому відіграє особистий контакт з потенційними партнерами.

   Результати програми вражають: вона надзвичайно перспективна в економічному плані - як для німецьких підприємств, які беруть в ній участь, так і для підприємств з 14 країн-партнерів. Програма не тільки надає можливості для підвищення кваліфікації керівних кадрів, але і відкриває доступ до ринків всіх країн-учасниць.
    

   Більш детальна інформація на сайті:

   ukraine.managerprogramm.de.

   Назад

    
    

   06 Липня 2021 10:47
   25 Червня 2021 09:12
   31 Травня 2021 14:10
   24 Травня 2021 16:14